ERJ-6DSFR13V
PanasonicPanasonic
ERJ-6DSFR13V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-6DSFR13V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.13 OHM 1% 1/2W 0805
Duomenų lapai: ERJ-6DSFR13V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERJ-6DSFR13V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-6DSFR13V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.13 OHM 1% 1/2W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 970386 pcs Duomenų lapas ERJ-6DSFR13V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 130 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai P19311CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 130 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film