ERJ-6DSFR11V
PanasonicPanasonic
ERJ-6DSFR11V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-6DSFR11V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.11 OHM 1% 1/2W 0805
Duomenų lapai: ERJ-6DSFR11V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-6DSFR11V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-6DSFR11V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.11 OHM 1% 1/2W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1361956 pcs Duomenų lapas ERJ-6DSFR11V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 110 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERJ6DSFR11V
P19309TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 43 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 110 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film