ERJ-3LWJR010V
PanasonicPanasonic
ERJ-3LWJR010V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-3LWJR010V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 5% 1/4W 0603
Duomenų lapai: ERJ-3LWJR010V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-3LWJR010V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-3LWJR010V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.01 OHM 5% 1/4W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1452511 pcs Duomenų lapas ERJ-3LWJR010V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 0/ +300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJ3LWJR010V
P19190TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film