ERJ-3LWFR010V
PanasonicPanasonic
ERJ-3LWFR010V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-3LWFR010V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0603
Duomenų lapai: ERJ-3LWFR010V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-3LWFR010V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-3LWFR010V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 907214 pcs Duomenų lapas ERJ-3LWFR010V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 0/ +300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERJ Atsparumas 10 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERJ-3LWFR010V-ND
ERJ3LWFR010V
P19180TR
Q7719637
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film