ERJ-1RHD6042C
PanasonicPanasonic
ERJ-1RHD6042C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1RHD6042C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 60.4KOHM 0.5% 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.ERJ-1RHD6042C.pdf2.ERJ-1RHD6042C.pdf3.ERJ-1RHD6042C.pdf4.ERJ-1RHD6042C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-1RHD6042C specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1RHD6042C Gamintojas Panasonic
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERJ Atsparumas 60.4 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai P15982DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 60.4 kOhms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film