ERJ-1RHD1432C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERJ-1RHD1432C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-1RHD1432C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 14.3KOHM 0.5% 1/20W 0201
Duomenų lapai: ERJ-1RHD1432C.pdf
  • Pranešimas
ERJ-1RHD1432C specifikacijos
Dalies numeris ERJ-1RHD1432C Gamintojas Panasonic Electronic Components
Galimas kiekis 5124436 pcs Duomenų lapas ERJ-1RHD1432C.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.05W, 1/20W
Įtampa - suskirstymas 0201 Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija ERJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai ERJ1RHD1432C
Q7425503
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas ERJ-1RHD1432C
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos -
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 14.3k Ohm ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film