ERJ-14NF2740U
PanasonicPanasonic
ERJ-14NF2740U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-14NF2740U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 274 OHM 1% 1/2W 1210
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-14NF2740U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-14NF2740U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 274 OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 274 Ohms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai P274AADKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 274 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film