ERJ-14NF2702U
PanasonicPanasonic
ERJ-14NF2702U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-14NF2702U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 27K OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: 1.ERJ-14NF2702U.pdf2.ERJ-14NF2702U.pdf3.ERJ-14NF2702U.pdf4.ERJ-14NF2702U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-14NF2702U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-14NF2702U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 27K OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 27 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai ERJ14NF2702U
P27KAATR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 27 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film