ERD-S1TJ753V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ753V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERD-S1TJ753V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 75K OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERD-S1TJ753V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ERD-S1TJ753V specifikacijos
Dalies numeris ERD-S1TJ753V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 75K OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2918921 pcs Duomenų lapas ERD-S1TJ753V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -150/ -500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Serija ERDS1 Atsparumas 75 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ERDS1TJ753V
P75KBBTB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 75 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film