ERD-S1TJ684V
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERD-S1TJ684V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERD-S1TJ684V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 680K OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERD-S1TJ684V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
ERD-S1TJ684V specifikacijos
Dalies numeris ERD-S1TJ684V Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES 680K OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2864215 pcs Duomenų lapas ERD-S1TJ684V.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.5W, 1/2W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) -150/ -700ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm) Serija ERDS1
RoHS statusas Tape & Box (TB) Polarizacija Axial
Kiti vardai ERDS1TJ684V
P680KBBTB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas ERD-S1TJ684V
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 680k Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas RES 680K OHM 1/2W 5% AXIAL