ERD-S1TJ103V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ103V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERD-S1TJ103V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 10K OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERD-S1TJ103V.pdf
  • Pranešimas
ERD-S1TJ103V specifikacijos
Dalies numeris ERD-S1TJ103V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 10K OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5475 pcs Duomenų lapas ERD-S1TJ103V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -150/ -350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Serija ERDS1 Atsparumas 10 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai P10KBBCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film