ERD-S1TJ115V
PanasonicPanasonic
ERD-S1TJ115V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERD-S1TJ115V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 1.1M OHM 1/2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERD-S1TJ115V.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERD-S1TJ115V specifikacijos
Dalies numeris ERD-S1TJ115V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 1.1M OHM 1/2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5151673 pcs Duomenų lapas ERD-S1TJ115V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -150/ -1000ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.091" Dia x 0.250" L (2.30mm x 6.35mm)
Serija ERDS1 Atsparumas 1.1 MOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai P1.1MBBCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.1 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film