ERA-3AED112V
PanasonicPanasonic
ERA-3AED112V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-3AED112V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 1.1K OHM 0.5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.ERA-3AED112V.pdf2.ERA-3AED112V.pdf3.ERA-3AED112V.pdf4.ERA-3AED112V.pdf
  • Pranešimas
ERA-3AED112V specifikacijos
Dalies numeris ERA-3AED112V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 1.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ERA-3A Atsparumas 1.1 kOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai ERA-3AED112V-ND
ERA3AED112V
P123736TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.1 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Kompozicija Thin Film