ERA-3AED104V
PanasonicPanasonic
ERA-3AED104V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-3AED104V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 100 KOHMS 0.5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 1.ERA-3AED104V.pdf2.ERA-3AED104V.pdf3.ERA-3AED104V.pdf4.ERA-3AED104V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERA-3AED104V specifikacijos
Dalies numeris ERA-3AED104V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 100 KOHMS 0.5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±25ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ERA-3A
Atsparumas 100 kOhms Galia (vatais) 0.1W, 1/10W
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai P123902CT Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Išsamus aprašymas 100 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film