ERA-1ARB2320C
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ERA-1ARB2320C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-1ARB2320C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 232 OHM 0.1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.ERA-1ARB2320C.pdf2.ERA-1ARB2320C.pdf3.ERA-1ARB2320C.pdf
  • Pranešimas
ERA-1ARB2320C specifikacijos
Dalies numeris ERA-1ARB2320C Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas RES SMD 232 OHM 0.1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 303531 pcs Duomenų lapas 1.ERA-1ARB2320C.pdf2.ERA-1ARB2320C.pdf3.ERA-1ARB2320C.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.05W, 1/20W
Įtampa - suskirstymas 0201 Storis (maks.) ±10ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija ERA-1A
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 0201 (0603 Metric)
Kiti vardai ERA1ARB2320C
P121712TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Gamintojo kodas ERA-1ARB2320C
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 232 Ohm ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±0.1% apibūdinimas RES SMD 232 OHM 0.1% 1/20W 0201