ERA-1ARB2261C
PanasonicPanasonic
ERA-1ARB2261C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERA-1ARB2261C
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 2.26KOHM 0.1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.ERA-1ARB2261C.pdf2.ERA-1ARB2261C.pdf3.ERA-1ARB2261C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERA-1ARB2261C specifikacijos
Dalies numeris ERA-1ARB2261C Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 304661 pcs Duomenų lapas 1.ERA-1ARB2261C.pdf2.ERA-1ARB2261C.pdf3.ERA-1ARB2261C.pdf
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas ±10ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija ERA-1A Atsparumas 2.26 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Cut Tape (CT)