EEF-SX0E151R
PanasonicPanasonic
EEF-SX0E151R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEF-SX0E151R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
EEF-SX0E151R specifikacijos
Dalies numeris EEF-SX0E151R Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 106816 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap SX
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai EEFSX0E151R
PCE3558TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 mOhm Išsamus aprašymas 150µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 150µF Programos General Purpose