EEF-SX0D471XR
PanasonicPanasonic
EEF-SX0D471XR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEF-SX0D471XR
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EEF-SX0D471XR specifikacijos
Dalies numeris EEF-SX0D471XR Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66770 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap SX
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai PCE4824DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6 mOhm Išsamus aprašymas 470µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose