EEF-SX0D391XE
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEF-SX0D391XE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEF-SX0D391XE
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD
  • Pranešimas
EEF-SX0D391XE specifikacijos
Dalies numeris EEF-SX0D391XE Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Polymer Tolerancija 390µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija SP-Cap SX RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Ripple Current - didelio dažnio -
Polarizacija 2917 (7343 Metric) Pikis - jungtis 2V
Paketas / dėžutė - Kiti vardai EEFSX0D391XE
PCE4997TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas EEF-SX0D391XE Lifetime @ Temp. 6 mOhm
"Lead Spacing" 7.5A @ 100kHz Varža -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Išplėstas aprašymas 390µF ±20% 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD
Programos 2000 Hrs @ 105°C