EEF-SX0D391ER
PanasonicPanasonic
EEF-SX0D391ER Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEF-SX0D391ER
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD
Duomenų lapai: EEF-SX0D391ER.pdf
  • Pranešimas
EEF-SX0D391ER specifikacijos
Dalies numeris EEF-SX0D391ER Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 390UF 20% 2V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112358 pcs Duomenų lapas EEF-SX0D391ER.pdf
Įtampa - Įvertinta 2V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap SX
Ripple Current @ High Frequency 6.3A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai EEFSX0D391ER
PCE4819TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 9 mOhm
Išsamus aprašymas 390µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Talpa 390µF