EEF-HL0G680R
PanasonicPanasonic
EEF-HL0G680R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEF-HL0G680R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 68UF 20% 4V SMD
Duomenų lapai: EEF-HL0G680R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EEF-HL0G680R specifikacijos
Dalies numeris EEF-HL0G680R Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM POLY 68UF 20% 4V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92902 pcs Duomenų lapas EEF-HL0G680R.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Polymer
Tolerancija ±20% Paviršiaus kalno žemės dydis 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija SP-Cap HL
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai PCE3536DKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 18 mOhm Išsamus aprašymas 68µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
Talpa 68µF Programos General Purpose