EEF-HL0E820R
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEF-HL0E820R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEF-HL0E820R
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD
Duomenų lapai: EEF-HL0E820R.pdf
  • Pranešimas
EEF-HL0E820R specifikacijos
Dalies numeris EEF-HL0E820R Gamintojas Panasonic Electronic Components
apibūdinimas CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108041 pcs Duomenų lapas EEF-HL0E820R.pdf
Įveskite Polymer Tolerancija 82µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija SP-Cap HL RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Ripple Current - didelio dažnio -
Polarizacija 2917 (7343 Metric) Pikis - jungtis 2.5V
Paketas / dėžutė 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Kiti vardai EEFHL0E820R
PCE3534TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Gamintojo kodas EEF-HL0E820R Lifetime @ Temp. 18 mOhm
"Lead Spacing" 1.8A @ 100kHz Varža -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) Išplėstas aprašymas 82µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD