EEA-GA1A220
PanasonicPanasonic
EEA-GA1A220 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEA-GA1A220
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: EEA-GA1A220.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EEA-GA1A220 specifikacijos
Dalies numeris EEA-GA1A220 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1272151 pcs Duomenų lapas EEA-GA1A220.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija GA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 46.5mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEAGA1A220
P14476
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 22µF Programos General Purpose
Susiję produktai
EEA-GA1A101
EEA-GA1A101
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 1071399 pcs
parsisiųsti: EEA-GA1A101.pdf
RFQ
EEA-GA1A220H
EEA-GA1A220H
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL