EEA-GA1A101H
PanasonicPanasonic
EEA-GA1A101H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EEA-GA1A101H
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: EEA-GA1A101H.pdf
  • Pranešimas
EEA-GA1A101H specifikacijos
Dalies numeris EEA-GA1A101H Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1534820 pcs Duomenų lapas EEA-GA1A101H.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija GA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170.5mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai EEA-GA1A101H-ND
EEAGA1A101H
P15783TB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 100µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
EEA-FC1V6R8H
EEA-FC1V6R8H
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL
Sandelyje: 1032685 pcs
parsisiųsti: EEA-FC1V6R8H.pdf
RFQ
EEA-GA1A220H
EEA-GA1A220H
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Sandelyje: 1966848 pcs
parsisiųsti: EEA-GA1A220H.pdf
RFQ
EEA-GA1A101
EEA-GA1A101
apibūdinimas: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL