ECW-H16163JL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H16163JL
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.016UF 5% 1.6KVDC RAD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
ECW-H16163JL specifikacijos
Dalies numeris ECW-H16163JL Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.016UF 5% 1.6KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5616 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - DC 1600V (1.6kV) Įtampos įvertinimas - AC 1200V (1.2kV)
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.906" L x 0.315" W (23.00mm x 8.00mm) Serija ECW-H(L)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH16163JL
P12640
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) "Lead Spacing" 0.787" (20.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.709" (18.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.016µF Film Capacitor 1200V (1.2kV) 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.016µF