ECW-H16162RJV
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECW-H16162RJV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 1600PF 5% 1.6KVDC RAD
Duomenų lapai: ECW-H16162RJV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
ECW-H16162RJV specifikacijos
Dalies numeris ECW-H16162RJV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 1600PF 5% 1.6KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 134996 pcs Duomenų lapas ECW-H16162RJV.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1600V (1.6kV) Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Serija ECW-H(V)
Reitingai - Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECWH16162RJV
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.728" (18.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 1600pF Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Talpa 1600pF Programos High Frequency, Switching