ECQ-E6272KF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E6272KF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 2700PF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E6272KF.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E6272KF specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E6272KF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 2700PF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 592007 pcs Duomenų lapas ECQ-E6272KF.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Serija ECQ-E(F) Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai ECQE6272KF Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 2700pF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial Talpa 2700pF