ECQ-E6225KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E6225KFB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E6225KFB
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-E6225KFB.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E6225KFB specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E6225KFB Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76048 pcs Duomenų lapas ECQ-E6225KFB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.768" W (31.00mm x 19.50mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE6225KFB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.339" (34.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 2.2µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 2.2µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECQ-E6225KF
ECQ-E6225KF
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL