ECQ-E4105JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E4105JFW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E4105JFW
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-E4105JFW.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E4105JFW specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E4105JFW Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89573 pcs Duomenų lapas ECQ-E4105JFW.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE4105JFW
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.906" (23.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 1µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 1µF Programos General Purpose