ECQ-E4104KFW
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E4104KFW
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Duomenų lapai: ECQ-E4104KFW.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E4104KFW specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E4104KFW Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 376818 pcs Duomenų lapas ECQ-E4104KFW.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.248" W (12.00mm x 6.30mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE4104KFW
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.1µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.1µF Programos General Purpose