ECQ-E12123JF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E12123JF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 0.012UF 5% 1.25KVDC RAD
Duomenų lapai: ECQ-E12123JF.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E12123JF specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E12123JF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 0.012UF 5% 1.25KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147322 pcs Duomenų lapas ECQ-E12123JF.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1250V (1.25kV) Įtampos įvertinimas - AC 125V
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.827" L x 0.217" W (21.00mm x 5.50mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE12123JF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.689" (17.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.012µF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.012µF Programos General Purpose