ECQ-E12122KF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECQ-E12122KF
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 1200PF 10% 1.25KVDC RAD
Duomenų lapai: 1.ECQ-E12122KF.pdf2.ECQ-E12122KF.pdf
  • Pranešimas
ECQ-E12122KF specifikacijos
Dalies numeris ECQ-E12122KF Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 1200PF 10% 1.25KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 163460 pcs Duomenų lapas 1.ECQ-E12122KF.pdf2.ECQ-E12122KF.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1250V (1.25kV) Įtampos įvertinimas - AC 125V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm) Serija ECQ-E(F)
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai ECQE12122KF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Spacing" 0.492" (12.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 1200pF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial
Talpa 1200pF Programos General Purpose