ECO-S2WB471EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2WB471EA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECO-S2WB471EA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: ECO-S2WB471EA.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
ECO-S2WB471EA specifikacijos
Dalies numeris ECO-S2WB471EA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 5590 pcs Duomenų lapas ECO-S2WB471EA.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija TS-HB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.74A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.984A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai ECOS2WB471EA
P10170
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.969" (50.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 353 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 353 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 470µF