ECO-S2WB391EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2WB391EA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECO-S2WB391EA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Duomenų lapai: ECO-S2WB391EA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ECO-S2WB391EA specifikacijos
Dalies numeris ECO-S2WB391EA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18539 pcs Duomenų lapas ECO-S2WB391EA.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija TS-HB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.767A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai ECOS2WB391EA
P10169
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 425 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 425 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 390µF