ECO-S1JA222BA
PanasonicPanasonic
ECO-S1JA222BA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECO-S1JA222BA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Duomenų lapai: ECO-S1JA222BA.pdf
  • Pranešimas
ECO-S1JA222BA specifikacijos
Dalies numeris ECO-S1JA222BA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4230 pcs Duomenų lapas ECO-S1JA222BA.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.866" Dia (22.00mm)
Serija TS-HA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai ECOS1JA222BA
P7477
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 128 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 128 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 2200µF