ECO-S1JA152AA
PanasonicPanasonic
ECO-S1JA152AA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECO-S1JA152AA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
Duomenų lapai: ECO-S1JA152AA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
ECO-S1JA152AA specifikacijos
Dalies numeris ECO-S1JA152AA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 39775 pcs Duomenų lapas ECO-S1JA152AA.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.787" Dia (20.00mm)
Serija TS-HA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.73A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai ECOS1JA152AA
P7473
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 188 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1500µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 188 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 1500µF