ECO-S1HP123DA
PanasonicPanasonic
ECO-S1HP123DA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECO-S1HP123DA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 12000UF 20% 50V SNAP
Duomenų lapai: ECO-S1HP123DA.pdf
  • Pranešimas
ECO-S1HP123DA specifikacijos
Dalies numeris ECO-S1HP123DA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 12000UF 20% 50V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5565 pcs Duomenų lapas ECO-S1HP123DA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm)
Serija TS-UP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 5.58A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.417A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai ECOS1HP123DA
P6941
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 32 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 12000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 32 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Talpa 12000µF