ECO-S1HA682CA
PanasonicPanasonic
ECO-S1HA682CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECO-S1HA682CA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Duomenų lapai: ECO-S1HA682CA.pdf
  • Pranešimas
ECO-S1HA682CA specifikacijos
Dalies numeris ECO-S1HA682CA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5206 pcs Duomenų lapas ECO-S1HA682CA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija TS-HA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.795A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai ECOS1HA682CA
P6686
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 46 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 6800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 46 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 6800µF