ECJ-TVF1C104Z
PanasonicPanasonic
ECJ-TVF1C104Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-TVF1C104Z
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ARRAY 0.1UF 16V Y5V 0805
  • Pranešimas
ECJ-TVF1C104Z specifikacijos
Dalies numeris ECJ-TVF1C104Z Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ARRAY 0.1UF 16V Y5V 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija -20%, +80%
Temperatūros koeficientas Y5V (F) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ECJ-T Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai P12004DKR Kondensatorių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.037" (0.95mm)
Dielektrinė medžiaga Ceramic Išsamus aprašymas 0.1µF Isolated Capacitor 4 Array 16V Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
Circuit Type Isolated Talpa 0.1µF