ECJ-TVC1H221K
PanasonicPanasonic
ECJ-TVC1H221K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-TVC1H221K
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ARRAY 220PF 50V NP0 0805
  • Pranešimas
ECJ-TVC1H221K specifikacijos
Dalies numeris ECJ-TVC1H221K Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ARRAY 220PF 50V NP0 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Temperatūros koeficientas C0G, NP0 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ECJ-T Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai ECJTVC1H221K
P12002TR
Kondensatorių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.037" (0.95mm)
Dielektrinė medžiaga Ceramic Išsamus aprašymas 220pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Circuit Type Isolated Talpa 220pF