ECJ-4YF0J476Z
PanasonicPanasonic
ECJ-4YF0J476Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-4YF0J476Z
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 47UF 6.3V Y5V 1210
  • Pranešimas
ECJ-4YF0J476Z specifikacijos
Dalies numeris ECJ-4YF0J476Z Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 47UF 6.3V Y5V 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas Y5V (F)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai ECJ4YF0J476Z
PCC2237TR
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1210 (3225 Metric)
Talpa 47µF Programos General Purpose