ECJ-4YB2A474K
PanasonicPanasonic
ECJ-4YB2A474K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-4YB2A474K
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 100V X7R 1210
  • Pranešimas
ECJ-4YB2A474K specifikacijos
Dalies numeris ECJ-4YB2A474K Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 100V X7R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai PCC2240DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Talpa 0.47µF Programos General Purpose