ECJ-4YB1C226M
PanasonicPanasonic
ECJ-4YB1C226M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-4YB1C226M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 22UF 16V X5R 1210
  • Pranešimas
ECJ-4YB1C226M specifikacijos
Dalies numeris ECJ-4YB1C226M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 22UF 16V X5R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai PCC2330DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
Talpa 22µF Programos General Purpose