ECJ-4YB1A476M
PanasonicPanasonic
ECJ-4YB1A476M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECJ-4YB1A476M
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP CER 47UF 10V X5R 1210
  • Pranešimas
ECJ-4YB1A476M specifikacijos
Dalies numeris ECJ-4YB1A476M Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP CER 47UF 10V X5R 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ECJ
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai ECJ4YB1A476M
PCC2334TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)
Talpa 47µF Programos General Purpose