ECA-0JHG472
PanasonicPanasonic
ECA-0JHG472 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECA-0JHG472
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: ECA-0JHG472.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECA-0JHG472 specifikacijos
Dalies numeris ECA-0JHG472 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 200261 pcs Duomenų lapas ECA-0JHG472.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija NHG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.09A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.254A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai ECA0JHG472
P5512
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose