ECA-0JHG471
PanasonicPanasonic
ECA-0JHG471 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECA-0JHG471
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai: ECA-0JHG471.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ECA-0JHG471 specifikacijos
Dalies numeris ECA-0JHG471 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 929748 pcs Duomenų lapas ECA-0JHG471.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija NHG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 345mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai ECA0JHG471
P5508
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.480" (12.20mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ECA-0JHG472B
ECA-0JHG472B
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Sandelyje: 191801 pcs
parsisiųsti: ECA-0JHG472B.pdf
RFQ
ECA-0JHG471I
ECA-0JHG471I
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL