DSBT2-M-2D-DC12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSBT2-M-2D-DC12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Duomenų lapai: DSBT2-M-2D-DC12V.pdf
  • Pranešimas
DSBT2-M-2D-DC12V specifikacijos
Dalies numeris DSBT2-M-2D-DC12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4926 pcs Duomenų lapas DSBT2-M-2D-DC12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 220VDC - Max
Serija DS-BT Atsisveikinimo laikas 2ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai Q1305144 Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C
Dirbti laiką 3ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form D) Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form D) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 267 Ohms
Ritės galia 540 mW Ritinio srovė 45.0mA