DSB60C60PB
IXYS CorporationIXYS Corporation
DSB60C60PB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSB60C60PB
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Duomenų lapai: DSB60C60PB.pdf
  • Pranešimas
DSB60C60PB specifikacijos
Dalies numeris DSB60C60PB Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56274 pcs Duomenų lapas DSB60C60PB.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 780mV @ 30A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 60V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 30A Through Hole TO-220-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 20mA @ 60V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 30A