CB1F-T-M-12V
PanasonicPanasonic
CB1F-T-M-12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB1F-T-M-12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Duomenų lapai: CB1F-T-M-12V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CB1F-T-M-12V specifikacijos
Dalies numeris CB1F-T-M-12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19438 pcs Duomenų lapas CB1F-T-M-12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 7 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 14VDC - Nom
Serija CB Atsisveikinimo laikas 15ms
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Flux Protection
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 40A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 103 Ohms
Ritės galia 1.4 W Ritinio srovė 117mA