CB1F-T-D-12V
PanasonicPanasonic
CB1F-T-D-12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CB1F-T-D-12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Duomenų lapai: CB1F-T-D-12V.pdf
  • Pranešimas
CB1F-T-D-12V specifikacijos
Dalies numeris CB1F-T-D-12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4479 pcs Duomenų lapas CB1F-T-D-12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 7 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 14VDC - Nom
Serija CB Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Dirbti laiką 15ms
Montavimo tipas Socketable Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 40A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 103 Ohms
Ritės galia 1.4 W Ritinio srovė 117mA